Системи вентиляції

Системи вентиляції

ClimatZone - Вентиляційні системи

Вентиляція (від лат. ventilatio — провітрювання) — це створення обміну повітря в приміщенні. При цьому проходить видалення надлишків теплоти, вологи, шкідливих та інших речовин, що забезпечує допустимі метеорологічні, санітарно-гігієнічні, технологічні умови повітряного середовища.

Також вентиляцією називають комплекс технічних засобів і заходів, які забезпечують регульовану циркуляцію повітря в окремому приміщенні і в усьому будинку.

Усі вентиляційні системи поділяються на два основних типи:

Природна (конвективна) вентиляція. Циркуляція повітряних мас відбувається під впливом тяги, що виникає внаслідок різниці температур і тиску повітря в приміщенні і зовні будинку. Є малоефективною в сучасних будівлях, в котрих застосовано герметичні вікна та двері і сучасні матеріали оздоблення, які слабко пропускають повітря.

Штучна (примусова) система вентиляції, яка здійснюється нагнітачами повітря типу вентиляторів або компресорів. Грамотне облаштування вентиляції в багатоквартирних будинках, приватних забудовах та комерційних приміщеннях – це завдання для фахівців, так як тут знадобиться зробити велику кількість розрахунків.

В інтернет-магазині ClimatZone ви знайдете всі необхідні компоненти систем вентиляції для облаштування вентиляції в квартирі, приватному будинку чи комерціному приміщенні.

Також наші фахівці проводять проектування, розрахунок та кваліфікований монтаж систем вентиляції всіх типів. Ми із задоволенням проконсультуємо вас щодо систем вентиляції, допоможемо підібрати необхідне обладнання та спланувати необхідні роботи.

Потрібна допомога в підборі вентиляції?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону

Ми допоможемо підібрати вентиляцію по хорошій ціні саме під ваші потреби