Теплові насоси

Теплові насоси

Тепловий насос схема

Тепловий насос на даний час є найбільш вигідним способом опалення приміщення площею до 250 м2. Споживаючи 1 кВт електроенергії, таке обладнання віддає не 1кВт тепла, як електричний котел, а до 4,5 кВт (звісно, віддача залежить від моделі, виробника, а також різниці температур всередині/ззовні будинку).

Найбільш поширений і простий у встановленні тепловий насос типу «повітря-вода»  виглядає як звичайний кондиціонер. Він відбирає тепло від вуличного повітря та передає його для нагріву води в системах опалювання та гарячого водопостачання.

Тепловий насос легко підключається практично до будь-якої системи водяного опалення. За необхідності, до теплового насосу може бути підключений бойлер, також можливе підключення вже встановлених котлів (твердопаливних чи газових) в загальну систему опалення

Тепловий насос працює повністю автономно і не потребує обслуговування зі сторони користувача. Він здатен працювати цілий рік, забезпечуючи помешкання теплою водою та опаленням.

Як і кондиціонери, теплові насоси бувають двох типів:

  • моноблок
  • спліт-система.

До системи теплового насосу входять:

  • зовнішній блок,який дуже схожий на зовнішній блок кондиціонера
  • внутрішній блок(так званий «гідромодуль»).

Теплові насоси використовують:

  • для гарячого водопостачання;
  • для підігріву або охолодження басейнів (дома, в лазні або сауні);
  • комбінованого застосування – для опалення, охолодження та гарячого водопостачання,

Комплексний, грамотний підхід до встановлення повноцінної системи теплового насосу дозволяє повернути вкладені кошти в середньому за 5-6 років експлуатації, тим більше – враховуючи постійне підвищення цін на енергоносії.

В інтернет-магазині ClimatZone буде представлено широкий вибір теплових насосів різних типів та  різної потужності для комфортного використання в квартирі, приватному будинку чи комерційному приміщенні.

Враховуючи, що теплові насоси є складними системами, при їх підборі потрібно враховувати багато різних чинників. Ми завжди раді вам допомогти з вибором, підберемо систему, яка матиме необхідний вам функціонал та потужність,і при цьому за хорошу ціну. Правильно, грамотно підібрана система працюватиме у найбільш ефективному режимі, і радуватиме вас безперебійною роботою.

Потрібна допомога в підборі теплового насоса?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону

Ми допоможемо підібрати тепловий насос по хорошій ціні саме під ваші потреби