Опалення

Сучасні житлові та нежитлові будівлі складно уявити без обладнання та приладів, що створюють комфортну кліматичну середу. Правильний вибір, грамотне проектування і якісний монтаж системи опалення – запорука тепла і затишку в домі протягом всього терміну служби.
Найбільш поширеним у нас є водяне опалення. Це замкнута система опалення, в якій в якості теплоносія використовується вода або антифриз. Вода циркулює по трубах від джерела тепла до радіаторів опалення. У централізованих системах теплопостачання температура регулюється на тепловому пункті, а в індивідуальних системах опалення – автоматично (за допомогою автоматики і термостатів) або вручну. Водяний обігрів широко поширений завдяки доступності теплоносія. Для розігріву теплоносія може використовуватися котел будь-якого типу: на твердому, рідкому паливі, газі або електриці. Найбільш зручним та ефективним у водяному обігріві є використання газового котлу.
Газовий котел – пристрій для опалення приміщень та нагрівання води шляхом спалювання газу. При подачі газу, відбувається включення електронного або п’єзопідпала. Від запальника розгорається пальник, яка нагріває теплоносій в котлі до виставленої на термостаті температури. Після нагріву до необхідної температури пальник відключається. Термодатчик контролює охолодження котла, подаючи сигнал про подачу газу клапану, і пальник розпалюється знову. В даний час котли мають елегантний дизайн і приносять в будинок не тільки тепло, але і підійдуть до інтер’єру.
За типом газові котли бувають:
 • конвекційні (опалювальні);
 • конденсаційні.
Конвекційний котел – звичайний газовий котел, де шляхом спалювання газу проводиться нагрів води, а продукти спалювання одразу викидаються назовні через димохідний канал.
Конденсаційний котел – максимально економічний. Але і коштує дорого. На відміну від звичайного газового котла, конденсаційний використовує не тільки енергію спалювання газу, а й додатково використовує енергію, що виділяється при конденсації водяної пари, що відводиться з котла разом з димом. Ось звідки «зайві» 10-15% ККД у його характеристиці.
За місцем розміщення газові котли бувають:
 • підлогові;
 • настінні.

Стаціонарні котли встановлюються на підлогу, на спеціальну платформу і використовуються для опалення великих приміщень. Вони розрізняються за типом пальника, бувають з атмосферним і вентиляційної пальником. Настінні котли, менш потужні, використовуються зазвичай для опалення побутових приміщень. Мають невеликі розміри і розміщуються на стіні.

За типом підпалу, котли бувають:
 • електронні – запускаються автоматично;
 • з п’єзопідпалом – енергонезалежні, включаються вручну натисканням кнопки.
За типом тяги котли бувають:
 • з примусовою тягою (турбований);
 • з природною тягою (димохідний).
У котлі з примусовою тягою для витяжки продуктів згоряння використовується вентилятор (турбіна). Для цього монтується коаксіальний димохід (дві труби різного діаметру, що закріплені одна в іншій, через які відбувається подача повітря і виведення чадного газу). При установці котла з природною тягою обов’язково необхідний звичайний димоходу.
По функціях газові котли бувають:
 • одноконтурні (з одним теплообмінником);
 • двоконтурні (з двома теплообмінниками).
Одноконтурні котли тільки опалюють приміщення, для забезпечення подачі гарячої води необхідно додаткове обладнання. Двоконтурні котли – одночасно опалюють приміщення і забезпечують гаряче водопостачання.
Сучасні настінні газові котли мають ряд переваг:
 • компактні розміри;
 • надійні – не відключаються при досить широкому діапазоні тиску газу;
 • економні – є система управління потужністю пальника;
 • безпечні – оснащені всіма багаторівневими захистами.

В інтернет-магазині ClimatZone представлено широкий вибір котлів газових різних типів та  різної потужності для комфортного використання в квартирі, приватному будинку чи комерційному приміщенні.

Будь ласка, зверніть увагу, що при виборі газового котла, щоб визначити його тип та потужність, потрібно враховувати багато чинників, зокрема:
 • опалювану площу;
 • тип приміщення (квартира чи будинок), наявність поверхів, наявність димохідних каналів та можливості влаштувати вентиліцйний канал.;
 • наявність батарей, їх кількість, тип та місткість,
 • навність підлогового (полового) опалення, типів і довжини труб;
 • чи потрібне гаряче водопостачання, яке споживання води при цьому планується;
 • та багато іних факторів.

Якщо вам потрібна допомога при підборі котла чи  певна додаткова інформація – одразу телефонуйте нам. Ми допоможемо підібрати правильний газовий котел під ваші потреби та під ваш гаманець, і ви не заплатите зайвого за непортібні прилади чи функції. В той же час, правильно підібрана потужність дозволить котлу працювати в найбільш комфортному та економному режимі, що, звісно, суттєво подовжить його безпроблемну експлатацію і зекономить кошти.

Потрібна допомога в підборі газового котла?

Без сумнівів одразу телефонуйте нам або залиште свій номер телефону!

Ми допоможемо підібрати газовий котел по хорошій ціні саме під ваші потреби!