Обслуговування та чищення кондиціонерів

Обслуговування та чищення кондиціонерів

Сервісне обслуговування та чищення кондиціонерів – це комплекс робіт, які не пов’язані із заміною основних вузлів і комплектуючих. Наша компанія надає всі види послуг по сервісному обслуговуванню кондиціонерів практично всіх моделей і виробників.

вартість робіт з обслуговування
550 грн
Обслуговування / чищення / ремонт побутового кондиціонера, спліт-система 7-9-12 BTU     
ЗАМОВИТИ
вартість робіт з обслуговування
700 грн
Обслуговування / чищення / ремонт побутового кондиціонера, спліт-система 18-24-30-36 BTU
ЗАМОВИТИ
вартість робіт з обслуговування
550 грн
Обслуговування / чищення / ремонт побутового кондиціонера, моноблок мобільний/віконний     
ЗАМОВИТИ
вартість робіт з обслуговування
700 грн
Обслуговування / чищення / ремонт кондиціонера напівпромислової системи, спліт-система 12 та 18 BTU   
ЗАМОВИТИ
вартість робіт з обслуговування
800 грн
Обслуговування / чищення / ремонт кондиціонера напівпромислової системи, спліт-система 24-30-36-48-60 BTU
ЗАМОВИТИ

Фахівці нашої компанії проводять повну діагностику, заміряють тиск холодоагенту, виконують дозаправку, повністю очищають внутрішній і зовнішній блоки від бруду і пилу. При виявленні будь-яких поломок ми обов’язково акцентуємо увагу замовника і усуваємо всі несправності після повного узгодження обсягу робіт. До технічного обслуговування ми приступаємо після повної комплексної діагностики кондиціонера і точного з’ясування його технічного стану. Також ви можете замовити разове технічне обслуговування в разі будь-яких порушень в роботі спліт-системи.

Ознаки того, що потрібно викликати майстра для обслуговування або ремонту кондиціонера:

  1. Неприємний запах.
  2. Обмерзання.
  3. Неприродній шум.
  4. Кондиціонер не включається.
  5. Не морозить.
  6. Тече вода з блока.

Для чого потрібне чищення (чистка) кондиціонерів (спліт-систем)?

Багато споживачів несерйозно ставляться до періодичного обслуговування і чищення кондиціонерів. А даремно. Якщо розглядати побутові спліт-системи, то чим нам загрожує несвоєчасне обслуговування?
Найголовніший аргумент – це наше здоров’я і здоров’я наших близьких. І справа навіть не в комфортній температурі, яку забезпечує нам наш кращий друг – кондиціонер в жарку погоду, а в плісняві, яка рано чи пізно утворюється в кондиціонері. Мало того, що вона істотно зменшує потік повітря, ускладнює тепловіддачу, Обслуговування кондиціонерів та іншої кліматичної технікимає специфічний запах, але головне – її спори розносяться  і мають властивість розмножуватися по всьому приміщенню, що не додасть здоров’я людям, які знаходяться в приміщенні, особливо тим, хто страждає на алергію. Самостійно, без спеціального обладнання, від неї позбутися не вдасться.
При забрудненні зовнішнього радіатора (наприклад, тополиним пухом, пилом), кондиціонер починає працювати з підвищеним навантаженням. Це призводить до більшого енергоспоживання, підвищення рівня шуму, збільшення інтенсивності роботи, підвищеного навантаження на компресор, його нагрівання, і, як наслідок, – виходу його з ладу і  зменшенню терміну служби кондиціонера.
І не слід забувати, що завод-виробник несе гарантійні зобов’язання при виконанні мінімум 1-го сервісного обслуговування на рік спеціалізованими сервісними інженерами.
Особливу увагу хочемо звернути власників продуктових магазинів та ресторанів. Якщо ви не хочете, щоб кондиціонер зламався в найбільш невідповідний момент (зазвичай в пік його завантаженості) і не привів до псування продуктів і виходу з ладу дорогого устаткування, проводьте обслуговування і чистку завчасно. Цим ви зможете не тільки заощадити на вартості чищення та продовжити термін служби кондиціонера, але і уникнете неприємних моментів, які виникнуть в зв’язку з виходом з ладу кондиціонера в найбільш неслушний момент.
Наша компанія «ClimatZone» допоможе вам в цьому питанні, і виконає чищення кондиціонера якісно і грамотно.

Телефонуйте: 050-817-01-20, 068-817-01-20,

або залиште свій номер телефону у формі нижче, щоб замовити обслуговування кондиціонера.