Кондиціонери

Купити кондиціонер в оселю чи офіс в Мукачево, Закарпаття

Кондиціонер – це пристрій, який служить для створення максимально комфортного мікроклімату в квартирі, приватному будинку чи комерційному приміщенні.

В інтернет-магазині ClimatZone представлені кондиціонери різних типів та потужності перевірених торгових марок за хорошою ціною. Купити кондиціонер у нас дуже просто – переходьте до магазину та обирайте потрібну модель, або телефонуйте, допоможемо Вам з вибором.

ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ

Звичайно, ми проведемо професійний монтаж кондиціонера (спліт-системи) і забезпечимо його щорічне обслуговування та чищення:

Монтаж кондиціонерів та іншої кліматичної техніки

Обслуговування та чищення кондиціонерів

Задати питання:

У перехідні періоди (весна, осінь), кондиціонер може використовуватися на охолодження або на обігрів, в залежності від температури в приміщенні. Стандартний кондиціонер здатен працювати до -5° С або -7° С зовнішньої температури повітря.

Для обігріву приміщення та максимальної енергоефективності в зимовий період більше підійде інверторний кондіціонер. Він здатен швидко обігріти приміщення при температурі зовнішнього повітря до -15° С.

Кондиціонери поділяються на дві основні групи:

  • моноблоки, коли всі вузли розташовані в єдиному корпусі.
  • спліт-системи, коли в приміщенні розташований внутрішній блок, а назовні – зовнішній. Це найбільш звичний для нас вид кондиціонерів.

Внутрішні блоки спліт-систем мають настінне, підлогово-стельове, касетне (внутрішній блок вішається під підвісну стелю) або колонне (внутрішній блок встановлюється на підлозі) розташування. Спліт-системи, які забезпечують приплив свіжого повітря (до 30%), називаються канальними кондиціонерами.

 

Зверніть увагу, що при підборі кондиціонера треба врахувати багато чинників:

  • загальну площу і тип приміщення;
  • кількість та типи побутових приладів, які є у приміщенні;
  • кількість людей, які будуть одночасно знаходитись у приміщенні;
  • кількість та розташуваня вікон (термовікна чи ні, чи виходять на сонячну сторону/південну/північну та ін.);
  • утеплене приміщення чи ні;
  • та інші фактори.

Якщо ви вирішили купити кондиціонер, але невпевнено орієнтуєтесь у різноманітті і параметрах кондиціонерів – звертайтесь: ми із задоволенням допоможемо підібрати найбільш оптимальний для Вас варіант кондиціонера.

Добре підібраний кондиціонер буде працювати у правильному режимі, служитиме довго та не вимагатиме жодних вкладень, окрім щорічного обслуговування і чищення!

Телефонуйте: 050-817-01-20, 068-817-01-20,

або залиште свій номер телефону у формі нижче, і отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста.

    Моделі, які можуть вас зацікавити.